ilk Mesaj

2009 yılında kurulan HS grubun merkezi İstanbul’da olup Mısır, Libya, Tunus, Dubai ve Cezayir’de de ofisleri bulunmaktadır. Şirketimiz ve yerel & uluslararası ortaklarımız turizm, lojistik, ticaret ve kara & deniz taşımacılığı alanlarında faaliyet göstermektedir.

ikinci Mesaj

Bizim şirketler aracılığıyla ve çeşitli güvenilir yerel ve uluslararası ortaklarla işbirliği içinde kapsamlı ve eksiksiz Turistik, Lojistik, Ticaret, Kara ve Deniz nakliye hizmetleri sunmak için kararlıyız.

üçüncü Mesaj

Hasse grup ,sahip olduğu tecrübe ve kapasiteyle müşterilerine en iyi hizmet ve fırsatları sunmaktadır

Our advantages

Adipisicing elit, sed do.

Aenean facilisis nisl dui, quis vestibulum libero blandit sed. Praesent commodo dapibus velit nec vestibulum. Morbi volutpat ex vitae porta accumsan. Praesent tincidunt sollicitud.

Eiusmod tempor incidid.

In diam quis gravida. Pellentesque facilisis congue laoreet. In arcu turpis, imperdiet eget nibh a, dignissim tincidunt nulla. Ut mattis eleifend tellus at egestas. Cras lectus risus, vehicula vel.

Eiusmod tempor.

Cras leo enim, imperdiet eget nibh a, dignissim tincidunt nulla. Ut mattis eleifend tellus at egestas. Cras lectus risus, vehicula vel diam Integer et turpis in tortor fermentum faucibus.

Why Choose Us

Adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incidid unt ut labore et dolore magna aliqua.

Sed pretium venenatis nisi ut iaculis. Aenean facilisis nisl dui, quis vestibulum libero blandit sed. Praesent commodo dapibus velit nec vestibulum. Morbi volutpat accumsan. Praesent tincidunt sollicitudin diam quis gravida.